Elevkonto - oversikt over din saldo
Spar penger - unngå fakturagebyr
Vi har tatt i bruk er nytt innloggingsystem hvor kundene våre logger seg inn på sin konto for å kunne sjekke saldo. Kontoen virker som en bankkonto hvor kunden selv kan velge hvor mye en vil lade kontoen med. Dette beløpet kan brukes til å kjøre for, ta teori, kjøpe bøker etc.
Vi kan sammenligne det med teleoperatørenes kontant kort. Du lader kontoen din og bruker så lenge det er penger. Enkelt og oversiktlig for kunden. Kunden har en KID som er kombinert konto og kundenummer. Dermed kan en når som helst gå inn via nettbank og lade opp sin konto via 6005. 05.48980 Husk å oppgi ditt KID nr ved betaling som du får informasjon om på din konto. Innbetaling vil ikke vise på din konto før neste dag.
Den dagen førerprøven / oppkjøringen avholdes må din saldo stå i kr 0,-
Inn logging :
Innlogging skjer ved at du trykker ny bruker i kolonnen til venstre. Skriv inn ditt mobilnummer. Dersom det er registrert hos oss, får du tilsendt passord på din mobil. Bruk ditt mobilnr. som brukernavn.



